Halk Eğitim Merkezleri Sitesine Hoş Geldiniz, 16 Kasım 2018

Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Usta Öğretici

Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Usta Öğretici

Halk Eğitim Merkezleri Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Alanında Açılan Kurslarda Usta Öğreticisi Nasıl Olunur.

Halk Eğitim Merkezleri İSMEK, KOMEK Ve Benzeri Belediyelerin Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Alanında Açılan Kurslarda Usta Öğretici Olarak Görev Alabilmek İçin Alanında Öğretmen Olanlar, Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Lisans Programları Mezunları Ve Gerekli Durumlarda Alanda Dördüncü Seviyede Eğitim Almış En Az Ortaöğretim Mezunu Olanlar Görev Alabilir.

Usta Öğreticilik Kursu Yazımızı Buraya Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Elemanı Usta Öğreticisi Olma Şartları
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, İletişim Sanatları, Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık, İletişim Ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Lisans Mezunları.
Çağrı Hizmetleri Bölümü, Halkla İlişkiler Ve Organizasyon, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Ön Lisans Mezunları.

Sponsorlu Bağlantılar

Müşteri Asistanı Kursunda Usta Öğreticilik Yapma Şartları
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Yüksek Lisans Mezunları.
Reklamcılık Ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Lisans Mezunları.
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, Halkla İlişkiler Ön Lisans Mezunları.

Halk Eğitim Merkezlerinde Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Alanında Müşteri Temsilcisi, Alo 144-183 (ASPB) Çağrı Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri Satış Hizmetleri Yetkilisi, Mekan Süslemecisi, Alo 170 Çağrı (İŞKUR-ÇSGB) Hizmetleri, Vitrin Düzenleme Elemanı, Balonla Mekan Süslemecisi, Organizasyon Sorumlusu, Fuar Host / Hostesi, Manken, Alo 170 (SGK) Hizmetleri, Masa Sandalye Süslemecisi, Fuar Organizasyon Sorumlusu, Ortopedik Engelli Ve Görme Engelli Bireyler İçin Çağrı Merkezi Operatörlüğü, Müşteri Asistanı, Halkla İlişkiler Elemanı, Kamuoyu Araştırmacısı Kursları Açılabilmektedir.

Kurs Eğitimi, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne Bağlı Eğitim Kurumları Ve Sektördeki İşletmelerde Verilmektedir. Eğitim Ve Öğretime Uygun Ortamlarda Düzenlenir. Kurslar Günde En Fazla 8 Ders Saati Uygulanacak Şekilde Belirtilir. Konularda Önerilen Bu Süreler Öğrenme Faaliyetlerindeki Teorik Ve Uygulamalı Tüm İçeriği Kapsar. Kurs Programı Sonunda Yapılacak Sınavda Başarılı Olanlara Mevzuata Uygun Belgelendirme Yapılır.

Etiketler:


Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. esra dedi ki:

    Merhabalar ben 2 yıllık bilgisayar programciligi bolumu mezunuyum liseden de isyeri acabilir belgem var halk egitime kurs acmak icin basvuruda bulundum ama 3 yillik deneyim gerekli dediler boyle bi kanun var mi ??

    1. Hem Kursları dedi ki:

      öyle bir şart yok ancak başvuranlar arasında tercih edilmede öncelik nedenidir. bilgisayar usta öğretici olma koşulları için https://www.guncel-egitim.org/halk-egitim-bilgisayar-usta-ogretici-olma-kosullari/ bakınız.

Yorum Yaz