Halk Eğitim Merkezi Sitemize Hoş Geldiniz, 21 Temmuz 2024
Anasayfa » Usta Öğretici » Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Usta Öğretici

Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Usta Öğretici

Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Usta Öğretici

Halk Eğitim Merkezleri Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Alanında Açılan Kurslarda Usta Öğreticisi Nasıl Olunur, Başvuru Koşulları.

Halk Eğitim Merkezleri İSMEK, KOMEK Ve Benzeri Belediyelerin Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Alanında Açılan Kurslarda Usta Öğretici Olarak Görev Alabilmek İçin Alanında Öğretmen Olanlar, Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Lisans Programları Mezunları Ve Gerekli Durumlarda Alanda Dördüncü Seviyede Eğitim Almış En Az Ortaöğretim Mezunu Olanlar Görev Alabilir.

Usta Öğreticilik Kursu Yazımızı Buraya Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Elemanı Usta Öğreticisi Olma Şartları
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, İletişim Sanatları, Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık, İletişim Ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Lisans Mezunları.
Çağrı Hizmetleri Bölümü, Halkla İlişkiler Ve Organizasyon, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Ön Lisans Mezunları.

Müşteri Asistanı Kursunda Usta Öğreticilik Yapma Şartları
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Yüksek Lisans Mezunları.
Reklamcılık Ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Lisans Mezunları.
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, Halkla İlişkiler Ön Lisans Mezunları.

Halk Eğitim Merkezlerinde Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri Alanında Müşteri Temsilcisi, Alo 144-183 (ASPB) Çağrı Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri Satış Hizmetleri Yetkilisi, Mekan Süslemecisi, Alo 170 Çağrı (İŞKUR-ÇSGB) Hizmetleri, Vitrin Düzenleme Elemanı, Balonla Mekan Süslemecisi, Organizasyon Sorumlusu, Fuar Host / Hostesi, Manken, Alo 170 (SGK) Hizmetleri, Masa Sandalye Süslemecisi, Fuar Organizasyon Sorumlusu, Ortopedik Engelli Ve Görme Engelli Bireyler İçin Çağrı Merkezi Operatörlüğü, Müşteri Asistanı, Halkla İlişkiler Elemanı, Kamuoyu Araştırmacısı Kursları Açılabilmektedir.

Kurs Eğitimi, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne Bağlı Eğitim Kurumları Ve Sektördeki İşletmelerde Verilmektedir. Eğitim Ve Öğretime Uygun Ortamlarda Düzenlenir. Kurslar Günde En Fazla 8 Ders Saati Uygulanacak Şekilde Belirtilir. Konularda Önerilen Bu Süreler Öğrenme Faaliyetlerindeki Teorik Ve Uygulamalı Tüm İçeriği Kapsar. Kurs Programı Sonunda Yapılacak Sınavda Başarılı Olanlara Mevzuata Uygun Belgelendirme Yapılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
 1. Nur dedi ki:

  Merhabalar Halkal İlişkiler ve Reklamcılık lisans mezunları hangi kursları açabiliyor yardımcı olabilir misiniz? Foet kodlarda açabileceğimiz halkla İlişkiler kurslarında; Halkla İlişkiler ve Organizasyon mezunu olma şartı Koyuyor acaba Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans mezunu açabilir mi bu kursları? Teşekkürler

  1. Hem Kursları dedi ki:

   açmak için başvuru yapılabilir. başvurular e-yaygın üzerinden alınıyor. 31 ağustos 2021 tarihine kadar bu yılki başvurular alındı. bu tarihten sonra başvuru yapanların başvuruları 31 ağusotos 2021 tarihine kadar başvuru yapanların başvuruları değerlendirildikten sonra değerlendirilmeye alınır.

   1. Nurr dedi ki:

    Merhaba cevabınız için teşekkür ederim, seneye mezunum seneye bu tarihlerde başvurumu yaparım ancak foet kodlarda” halkla ilişkiler ve reklamcılık” yer almıyor, halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri olarak geçiyor, bizlerde bu kursları açabilir miyiz yada bizim bölümün halk eğitimde açacağı herhangi bir kurs yer almıyor mu merakım bu yönde yardımcı olursanız çok sevinirim…

   2. Hem Kursları dedi ki:

    Modüllerde sadece alan olarak belirtiliyor. Başvurular Ağustos ayında alınıyor. ağustos ayından sonra başvuru yapanların değerlendirmeleri ağustos ayı içinde başvuru yapanlar değerlendirildikten sonra değerlendirilmeye alınır.

 2. Yaren özdemir dedi ki:

  Merhaba ben lise 11 deva akşam lisesine gidiyorum düz lise olduğu için meslek öğrenmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 3. Deniz dedi ki:

  Merhabalar bn kamu yönetimi mezunuyum.İşaret dili öğretici ve tercümanlık belgem var.Halk eğitimde kurs verebilmem için hangi belgelerimin olması gerkiyor?

  1. Hem Kursları dedi ki:

   İşaret Dili Öğretici Ve Tercüman Eğitimi Kursunu Belgesi Olanlar Türk İşaret Dili Kursu Açmak İçin Başvuruda Bulunabilir. Halk Eğitim Merkezlerinde Kurs Açmak İçin Usta Öğretici Oryantasyon Kursuna Katılmak Gereklidir.
   Kamu Yönetimi Lisans Mezunları Hukuk Alanında Adli Kalem İşleri, Adli Takip Elemanı Kursu Açabilir.

 4. Nur sackan dedi ki:

  Merhaba halkla ilişkiler ve reklamcılık onlisans mezunuyum halk eğitim merkezlerinde eğitimci olabilirmiyim. Onlisans diplomasına ek sertifika veya belge isteniyormu. Ayrıca meslek lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum. Her iki branstada halk eğitim merkezi eğitimci başvurusunda şansım olurmu.

  1. nur saçkan dedi ki:

   ilginiz için öncelikle teşekkür ederim . Onlisans diplomasına ve meslek lisesi diplomasına ek sertifika veya belge isteniyormu.
   usta öğreticilik gibi.

 5. esra dedi ki:

  Merhabalar ben 2 yıllık bilgisayar programciligi bolumu mezunuyum liseden de isyeri acabilir belgem var halk egitime kurs acmak icin basvuruda bulundum ama 3 yillik deneyim gerekli dediler boyle bi kanun var mi ??

  1. Hem Kursları dedi ki:

   öyle bir şart yok ancak başvuranlar arasında tercih edilmede öncelik nedenidir. bilgisayar usta öğretici olma koşulları için https://www.guncel-egitim.org/halk-egitim-bilgisayar-usta-ogretici-olma-kosullari/ bakınız.

Yorum Yaz